Drobný politický oznam: sestavili jsme čistě pirátskou kandidátku v Brandýse-Boleslavi. Na prvním místě kandiduje Marek Řebíček, Marie Kubáčová, která mě nahradila v zastupitelstvu, je dvojka a já jsem na třetím místě, přičemž na čtyřce je Štěpán Bohm. Máme i genderově, i věkově a profesně velmi hezky vyladěnou kandidátku se skvělými lidmi. Děláme si naděje, že takové čtyři mandáty z jednadvaceti členného zastupitelstva bychom mohli získat. Nebo taky ne, v politice nikdy nevíme. Pokud se to podaří a dobře uspějí ještě některé další politické strany, mohla by se nám podařit změna v komunální politice. Díky za čtyři roky v opozici, byla to skvělá škola.
Pirátská kandidátka v Brandýse-Boleslavi
💡 Firemní workshopy o umělé inteligenci - pojďme se zamyslet nad tím, jak se vaší firmy dotkne AI a jak se na to připravit!
Rychlé shrnutí článku
- Piráti sestavili kandidátku v Brandýse-Boleslavi s Markem Řebíčkem, Marií Kubáčovou a autorem textu.
- Kandidátka je genderově, věkově a profesně vyvážená, složená ze skvělých lidí.
- Piráti doufají ve zisk čtyř mandátů v jednadvacetičlenném zastupitelstvu.
- Úspěch Pirátů a dalších stran by mohl vést ke změně komunální politiky.
💡 Co je tu dalšího zajímavého ke čtení?
👉Vaše děti a naše školství - obojí bez budoucnosti
Smiřte se s tím, že vaše děti jsou tvorové bez budoucnosti. Leda byste byli připraveni vyklopit pět až deset tisíc měsíčně. Takhle naplacato a natvrdo řečeno... |
👉Krize a zánik vlastnictví
Následující delší článek rozebírá současnou krizi soukromého vlastnictví, která hrozí přerůst v jeho zánik. Pokud byste chtěli audioverzi tohoto článku ve ... |